AdvanceMed

Firma KRC MedFinance, z siedzibą w Tychach przy ulicy de Gaulle'a 8, organizowała dla AdvanceMed Sp. z o.o. finansowanie zakupu sprzętu medycznego z polecenia dostawcy firmy Consultronix S.A z Krakowa. Cały projekt który był realizowany przez p. Jarosława Kępińskiego i Aleksandrę Rusnak ze strony KRC MedFinance obejmował zakup m.in. rezonansu magnetycznego, aparatu RTG, sprzętu endoskopowego i kilku innych urządzeń medycznych o łącznej wartości 5 mln 'PLN. Dotychczasowa współpraca i skuteczność zasugerowanych nam rozwiązań jest solidnym fundamentem do powierzenia tej firmie organizowania finansowania naszych kolejnych inwestycji, oraz innych działań na rynku kapitałowym które nasza spółka planuje zrealizować.

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy ponieważ jest to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu. Niewątpliwie istotnym elementem naszej współpracy jest dostępność rozwiązań wielu firm finansujących w jednym miejscu i kontaktując się z jedną osobą mamy do dyspozycji rozwiązania kilku firm leasingowych. Przy realizacji projektów o wysokich potrzebach kapitałowych jest to rozwiązanie bardzo efektywne.

Zespół KRC MedFinance posiada bardzo dobre doświadczenie w obsłudze firm z branży medycznej i potrafi wskazać optymalne rozwiązania oraz dopasować nasze oczekiwania do procedur firm finansujących.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie