Aura Medic

Firma KRC MedFinance przy zaangażowaniu Jarosława Kępińskiego organizowała nam finansowanie - W oparciu o rozwiązania swojego Partnera firmy Idea Leasing - zakupu aparatu MRI firmy GE od dostawcy MVS z Mikołowa.

KRC MedFinance mając niezbędne doświadczenie w obsłudze firm z branży medycznej, oraz posiadając w ofercie rozwiązania kilku firm finansujacych wskazuje takie, które dają szansę na szybkie i sprawne uzyskanie decyzji pozytywnej i ostatecznie na sfinansowanie inwestycji. Takie podejście do pozyskania finansowania jest dużym ułatwieniem i oszczędza czas, który musielibyśmy poświęcić na spotkania z przedstawicielami i składanie dokumentów w róznych firmach finansuj ących indywidualnie.

Polecamy skorzystanie z usług KRC MedFinance, ponieważ jest to firma świetnie znająca oczekiwania i procedury firm finansujących działających na rynku medycznym i umiejąca idealnie dopasować je do określonej transakcji swoich klientów.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie