Beauty Planet

Beauty Planet

ul.Parkowa 5a/1, 

71-600 Szczecin

+48 603 300 500

 

Beauty Planet to profesjonalne centrum kosmetyczne cieszące się niezwykle wielkim zaufaniem wśród klientów zarówno na rynku krajowym jak i całej Europy. Naszą misją jest tworzenie i rozwój profesjonalnych usług dla branży kosmetycznej. Posiadamy największą w regionie hurtownię urządzeń kosmetycznych, zapewniamy szeroką gamę szkoleń dla naszych klientów na terenie całego kraju. esteśmy w 100% polską firmą, która skupia wokół siebie profesjonalistów z branży kosmetycznej. Nasz zespół to ludzie pełni energii, posiadający ogromne doświadczenie i wiedzę dotyczącą oferowanych produktów. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała Twoje oczekiwania.

  • OD WIELU LAT ZAJMUJEMY SIĘ OBSŁUGĄ SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Beauty Planet to nie tylko hurtownia urządzeń z najwyższej półki w przystępnej cenie. Równolegle z hurtownią prowadzimy klinikę kosmetologiczną, dzięki temu wszystkie nowości i urządzenia dostępne w naszym sklepie zostały osobiście przez nas sprawdzone.
Rekomendujemy tylko bezpieczne i skuteczne urządzenia. Nasz personel szkoleniowy jest gotów w każdej chwili przeszkolić oraz pokazać zalety urządzeń z naszej oferty.
Beauty Planet to to również gwarancja najkorzystniejszej ceny. Wieloletnia współpraca z producentami oraz ilość sprzętu jaką sprzedajemy na terenie Europy, pozwala nam na negocjowanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie