Estetic Line

Estetic Line

Estetic Line
ul. Małkowskiego 30/6 IIIp
70-304 Szczecin

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą firmą, bazujemy na wieloletnich doświadczeniach w branży medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej i dermatologii. Pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.
Oferujemy państwu najwyższej jakości urządzenia medyczne oraz akcesoria niezbędne do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, zabiegów dermatologicznych i chirurgicznych.

Wszystkie nasze urządzenia medyczne posiadają certyfikację ISO 9001, CE 13485.

W naszej ofercie posiadamy: Karboksyterapia Fenix oraz Karboksyterapia Mesalyse I – urządzenia do karboksyterapii, Scarlet RF System – Frakcyjna RF Mikroigłowa, pistolet do mezoterapii Mesalyse III, wirówka do osocza bogatopłytkowego, kaniule (liposukcja, lipoliza, lipofilling) kaniule Kleina (infiltracja), mikrokaniule, igły (mezoterapia, botoks), pistolety do reiniekcji, pistolety do infiltracji, cewniki, pojemniki do liposukcji, złącza Luer Lock, strzykawki, mezorollery, akcesoria ochronne, odzież pooperacyjna i wiele innych.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2021 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie