FizjoMed Beauty

FizjoMed Beauty

Ul.Skłodowskiej 11A/1

14-200 Iława

Firma FizjoMed Beauty powstała w 2012 roku. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń kosmetycznych i medycznych. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i metodyki wykonywania zabiegów. Wszystkie nasze urządzenia są oryginalne, posiadają pełną certyfikację i spełniają normy i wymogi prawne. Dokonując zakupu w naszej firmie mają Państwo gwarancję najlepszej jakości i obsługi poszkoleniowej. Każde zakupione urządzenie objęte jest szkoleniem w Państwa gabinecie. Zapewniamy również swój serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w którym odbywają się sezonowe przeglądy techniczne i naprawy.

Nasz zespół składający się z kosmetologów, fizjoterapeutów, lekarzy zawsze służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia, przygotowania oferty zabiegów w Twoim gabinecie, doboru odpowiednich kosmetyków profesjonalnych marek. Wyróżnia nas innowacyjność, uczciwość i wsparcie na każdym etapie. Do każdego zakupionego urządzenia otrzymujesz pakiet profesjonalnych kosmetyków do wykonywania zabiegów i odsprzedaży. 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2022 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie