Lumenis

Obsługujemy od ponad dwóch lat specjalny program finansowania dedykowany laserom kosmetycznym marki Lumenis. Każdy klient który decyduje się na zakup jednego z modeli tej firmy uzyskuje dostęp do specjalnej procedury która pozwala finansować firmy działające krótko na rynku lub w określonych przypadkach nawet start-up. Oferta dostępna jest u wyłącznego dystrybutora laserów marki Lumenis w Polsce , firmie Coherent z Krakowa. Osoby zainteresowane szczegółami oferty finansowania i procedurą dedykowaną dla tego dostawcy prosimy o kontakt z Agnieszką Kępińską tel.693 93 23 93 która zajmuje się  obsługą tego programu w naszej firmie.

 

W sprawie szczegółów dotyczących urządzeń marki Lumenis prosimy o kontakt z Katarzyną Karnicką - Mościcką tel. 604 555 297 ( Coherent Polska )

Poniżej znajduje się artykuł który ukazał się w jednym z wydań Kosmetologii Estetycznej a który szczegółowo opisuje program finansowania Lumenis.

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2022 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie