Mazovia

Firma KRC MedFinance organizowała nam finansowanie zakupu kilku urządzeń medycznych z polecenia dostawcy firmy Consultronix S.A z Krakowa. Cały projekt obejmował zakup m.in. RTG ramię C . mammografu i kilku innych urządzeń o łącznej wartości 2,2 mln PLN. Był to I etap inwestycji. w najbliższym czasie planujemy zakup kolejnych urządzeń medycznych. które sfinansujemy w oparciu o rozwiązania przedstawione nam przez Agnieszkę Kępińską z firmy KRC MedFinance.

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy ponieważ jest to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu. KRC MedFinance posiada bardzo dobre doświadczenie w obsłudze firm z branży medycznej. a to sprawia że potrati znależć optymalne rozwiązania w bardzo krótkim czasie. Dostepność rozwiazan wielu "firm finansujących W jednym miejscu to niewątpliwie rownież atut. który spray-via że kontaktując się z jedna osoba mamy do dyspozycji oferty kilku tirm leasingowych.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie