O nas

KRC Med Finance to doświadczony zespół osób które zajmują się  finansowaniem zakupu urządzeń kosmetycznych oraz medycznych. Od wielu lat pomagamy firmom w ich rozwoju, organizując cały proces uzyskania finansowania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy którą zdobywamy z każda kolejną transakcją jesteśmy wyjątkowo skuteczni.  W obszarze finansowania medycyny estetycznej naszymi klientami są głównie salony kosmetyczne oraz podmioty medyczne. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami urządzeń kosmetycznych, którzy rekomendują swoim klientom skorzystanie z naszych rozwiązań w zakresie finansowania. Najczęściej oferujemy finansowanie w formie leasingu, ale posiadamy również w swojej ofercie pożyczkę dla firm medycznych i lekarzy. Potrafimy szybko i profesjonalnie dopasować  najlepsze rozwiązania finansowe do specyfiki działalności klienta, dbamy aby cały proces finansowania przebiegł szybko i sprawnie. Nasi klienci dzięki współpracy z nami oszczędzają swój cenny czas mogąc poświęcić go na skoncentrowaniu się na swojej działalności, co przyczynia się do szybszego rozwoju ich firm.

Na polskim rynku obserwujemy od kilku lat bardzo dynamiczny rozwój branży beauty oraz  salonów kosmetycznych, które aby sprostać coraz bardziej rosnącym wymaganiom klientów muszą wprowadzań nowe zabiegi przy wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń. Właściciele  salonów kosmetycznych muszą na bieżąco śledzić pojawiające się w branży nowe urządzenia do wykonywania zabiegów i inwestować w ich zakup. Nasza firma obsługuje kilkaset salonów kosmetycznych w całym kraju w zakresie organizacji finansowania w formie leasingu  urządzeń. Pomagamy również w rozwoju systemów franczyzowych takich jak Instytut Yasumi  finansując firmy które zdecydowały się na otwarcie salonu pod marką tej  wiodącej  pod względem ilości salonów sieci franczyzowej.

 

Drugą specjalizacją naszej firmy jest finansowanie prywatnych praktyk lekarskich oraz firm medycznych. Obecnie system publicznej opieki zdrowotnej w Polsce jest niewydolny i alternatywą dla niego staje się prywatny sektor opieki medycznej oferujący usługi na zdecydowanie wyższym poziomie. Dynamiczny rozwój firm świadczących usługi prywatnej opieki medycznej takich jak Medicover czy LuxMed świadczy o tym że pacjenci są gotowi zapłacić dodatkowo miesięczny abonament medyczny w zamian za szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz niezbędnych do postawienia diagnozy badań.Oczywiście duży wkład w rozwój popularności abonamentów medycznych wniosły firmy, które coraz częściej oferują swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną. Nasza firma finansuje zakup urządzeń które stanowią wyposażenie gabinetów lekarskich, centrów medycznych oraz prywatnych szpitali.

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie