POLMAX

Z firmą KRC MedFinance współpracujemy od ponad dwóch lat w zakresie organizacji finansowania dla naszych klientów. Oferta finansowa tej firmy, oraz bardzo dobre procedury dedyk-owane dla gabinetów kosmetycznych oraz lekarzy, pozwalają na bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu finansowania. Firma zajmuje się kompleksowo wszystkimi etapami związanymi z finansowaniem - począwszy od przedstawienia oferty naszemu klientowi, a skończywszy na podpisaniu umowy i płatności za urządzenie.

Na każdym etapie transakcji jesteśmy informowani jak wyglądają ustalenia z klientem, oraz jakie są perspektywy jej realizacji. Po podpisaniu umowy firma dba o to aby zapłata za urządzenie została zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie.

Pragniemy polecić usługi firmy KRC MedFinance innym dostawcom urządzeń z obszaru medycyny estetycznej ponieważ doświadczenie tej firmy, oraz bardzo dobra znajomość branży powoduje że wszystkie formalności związane z finansowaniem są załatwiane wyjątkowo profesjonalnie.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie