Polmax

Polmax

ul.Krótka 27a
42-202 Częstochowa

tel: +48 (34) 372 61 72

O nas
  
Sprzedajemy ekskluzywne aparaty i pomagamy w projektowaniu „ścieżek zabiegowych” dla gabinetów kosmetycznych, spa & wellness i medycyny estetycznej. Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi aparatów, konsultacje merytoryczne oraz zapewniamy pełną opiekę serwisową.

Historia

Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. Początkowo byliśmy związani z branżą odzieży i artykułów sportowych. Od 10 lat rozwijamy naszą działalność w dynamicznie rozwijających się branżach w Polsce: spa & wellness, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Od 2000 roku współpracujemy z francuską firmą LPG® – producentem aparatów do Endermologie®. Jesteśmy wyłącznym jej przedstawicielem w Polsce.

Nasi klienci

Naszą ofertę kierujemy głównie do:

  •  gabinetów kosmetycznych
  •  ośrodków spa & wellness i miejskich day spa
  •  gabinetów medycyny estetycznej
  •  ośrodków odnowy biologicznej
  •  sanatoriów i uzdrowisk
  •  centrów rekreacyjno – sportowych i fitness
  •  hotelowych spa

 

Oferujemy naszym klientom nie tylko produkty, ale również dostęp do ekskluzywnych, innowacyjnych i sprawdzonych technologii wyróżniających się skutecznością i niezawodnością.

 Oferta

Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem aparatów do Endermologie® – w 100% naturalnej, najskuteczniejszej  i bezkonkurencyjnej metody modelowania sylwetki i walki z cellulitem.

W naszej ofercie znajdują się również aparaty do fototerapii, mikrodermabrazji, kapsuły i kabiny spa & wellness, łóżka kosmetyczne, fotele do pedicure i inne.

 Szkolenia i prezentacje

Jesteśmy świadomi, że nawet najlepsze produkty i nowoczesna technologia są bezużyteczne bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia potrzebnego do ich obsługi. Dlatego już na etapie zapoznawania się z naszą ofertą proponujemy indywidualne zabiegi testowe w naszym gabinecie pokazowym. Przy zakupie aparatów prowadzimy bezpłatne szkolenia, a w trakcie ich użytkowania - konsultacje. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość uzyskania najlepszych efektów terapii.

 

Wsparcie marketingowe

Przy zakupie urządzeń i technologii oferujemy wsparcie marketingowe w zakresie wiedzy – przykłady sprawdzonych, najlepszych działań marketingowych, jak również konkretnych narzędzi w postaci plików graficznych wysokiej jakości. Prowadzimy wspólne akcje reklamowe dla gabinetów. Zapewniamy dostęp do nowinek technicznych oraz najnowszych opracowań technik zabiegowych.

 

Więcej informacji na stronie naszego Partnera: www.polmax.eu

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie