Procedura uproszczona DLL

Salony kosmetyczne nieustannie się rozwijają i zwiększają ilość wykonywanych zabiegów, dlatego potrzebują
indywidualnych rozwiązań w zakresie finansowania. Współpracując z branżą kosmetyczną od 10 lat doskonale 
znamy specyfikę pracy i oczekwiania naszych klientów. Dlatego poprosiliśmy jednego z naszych głównych partnerów 
finansowych – firmę DLL
 - o przygotowanie oferty dedykowanej firmom z sektora beauty. Specjalna procedura ogranicza 
formalności do minimum, a proponowane kwoty pozwalają na rozwój gabinetów.

 

 

 

Wysoki limit finansowania
Limit w procedurze uproszczonej to 300 tys. PLN. Nasz klient może wybrać kilka urządzeń, przy wykorzystaniu których zwiększy dochody salonu a oferta zabiegów dla klientów będzie szersza.
Pożyczka medyczna oraz leasing operacyjny i finansowy Możemy podpisać z klientem umowę pożyczki medycznej, dostawca w tej sytuacji wystawia fakturę na klienta. Jeżeli jest taka potrzeba mamy do dyspozycji również leasing operacyjny oraz finansowy. Nasz doradca wytłumaczy każdorazowo korzyści z zastosowania określonego produktu....

Bez dokumentów finansowych,szybko i sprawnie... Procedura uproszczona ma być uproszczona i wymagać od klienta jedynie podstawowych informacji o prowadzonej przez niego działalności. Nie liczymy zdolności kredytowej, nie oczekujemy podania informacji o majątku prywatnym.Wszystko to sprawia, że przeprowadzenie całego procesu jest szybkie i skuteczne.
O czym decyduje okres prowadzonej działalności ? Doceniamy doświadczenie naszych klientów. Kiedy prowadzą oni salon dłużej niż rok wymagamy wpłaty początkowej na poziomie 10% wartości urządzenia, jeżeli krócej  to również chętnie podejmiemy się finansowania ale przy wpłacie na poziomie min. 20%.
Nasz pomysł na trudniejszy okres w roku kiedy dochody salonu są mniejsze.
Z doświadczenia wiemy, że są okresy w roku kiedy salon działa bardzo dobrze, ale są i słabsze miesiące kiedy dochody są mniejsze np. wakacje. Mamy  na to pomysł. Przy zawarciu umowy klient określi 3 miesiące w każdym roku kiedy będzie mógł płacić tylko odsetki i dzięki temu zmniejszy miesięczną ratę. 
A może na początek trzy miesiące karencji ? Wiemy, że wprowadzenie nowego urządzenia i zabiegów wymagają czasu aby inwestycja przynosiła dochody. Przez pierwsze trzy miesiące klient może płacić tylko część odsetkową raty i mieć czas na szkolenie personelu i zainteresowanie swoich klientów nowymi zabiegami. Nasz klient przed podpisaniem umowy ostatecznie decyduje czy takie rozwiązanie mu odpowiada.
I na koniec równie ważna rzecz, ubezpieczenie... Podstawowy pakiet ubezpieczenia obejmuje podstawowe ryzyka ale również np. upadek głowicy podczas wykonywania zabiegu. To ważne, aby każdy z naszych klient wiedział że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności ubezpieczyciel zrekompensuje poniesione straty. Jeżeli urządzenie jest wykorzystywane mobilnie w wielu salonach mamy również rozwiązanie. DLL ubezpieczy ryzyka związane z transportem i użytkowaniem urządzenia poza siedzibą naszego klienta.

 

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie