Ultra Slim

Od kilku już lat, z prawdziwym zadowoleniem współpracujemy z firmą KRC Finance w zakresie organizacji finansowania dla klientów, którzy zdecydowali się kupić W naszej firmie urządzenia dla medycyny estetycznej lub kosmetyki.

Szeroka oferta finansowa tej firmy, oraz bardzo dobre procedury dedykowane dla gabinetów kosmetycznych pozwalają na bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu finansowania.

Czynnikiem, który W szczególny sposób wyróżnia firmę KRC Finanse, jest rzetelność i sprawność działania. Po podpisaniu umowy z klientem firma dba o to, aby zapłata za urządzenie została zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie. Jesteśmy poza tym na bieżąco informowani na jakim etapie są wszelkie ustalenia i kiedy my sami jako dostawca możemy spodziewać się płatności za urządzenia. Istotne informacje płyną zawsze szybko, nigdy nie mamy problemów z tym, aby skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Bez jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy usługi firmy KRC Finance innym dostawcom urządzeń.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie