Venus Beauty

Venus Beauty

ul.Legionów 52
62-800 Kalisz

tel. +48 697 201 835

Firma VENUS została założona w 2010 roku i od początku swojej działalności cały czas dynamicznie się rozwija, powiększając dostępny asortyment i jakość usług. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych oraz SPA na najwyższym poziomie. Z powodzeniem działamy na rynku polskim jak i europejskim. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny: urządzenia do mezoterapii, mikrodermabrazji, liposukcji ultradźwiękowej, elektrosauny, Brusher, masażery podciśnieniowe, kombajny kosmetyczne oraz całe zestawy urządzeń. Dzięki szerokim kontaktom z producentami na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, łamiemy mit, iż profesjonalne urządzenia i aparaty kosmetyczne dobrej jakości muszą być drogie.

 

Siedziba firmy VENUS mieści się w Kaliszu, gdzie znajduje się sala ekspozycyjna oraz bardzo dobrze wyposażone zaplecze magazynowe. W związku z tym jesteśmy w stanie wysłać towar zaraz po złożeniu zamówienia, istnieje również możliwość osobistego odebrania sprzętu. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną jak i również hurtową. W naszej działalności staramy się kłaść główny nacisk na jakość sprzedawanych przez nas urządzeń, rzetelność, uczciwość i atrakcyjność cen. Dlatego cieszymy się dużym uznaniem oraz zaufaniem wśród naszych klientów.

 

Sprzedajemy tylko produkty oryginalne, posiadające certyfikaty CE, sprawdzonej jakości.

Kupując urządzenia w naszej firmie macie Państwo pewność zakupu bezpiecznych maszyn w sprawdzonej

firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W zakres usług firmy VENUS wchodzi profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru odpowiednich urządzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też pomagamy tworzyć listę potrzebnych sprzętów do nowo powstałych, a także już funkcjonujących salonów kosmetycznych. Nasze działania obejmują również pomoc w sporządzaniu ofert dla osób, które zakładają swój pierwszy gabinet ze środków unijnych. Nawet najnowocześniejsze produkty są bezużyteczne, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy na ich temat oraz potrzebnego doświadczenia do ich obsługi. W związku z tym prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi technicznej urządzeń i metodyki wykonania zabiegów. Gorąco zapraszamy do współpracy: salony kosmetyczne, gabinety SPA oraz sklepy i odbiorców hurtowych.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie