Visal.pl Wrocław

PH Visal.pl

Ul.Kamieńskiego 57A
51-124 Wrocław

tel. +48 (71) 347 92 84
kom: 531 606 094

Specjalizacja :

-  kosmetyka profesjonalna  i  detaliczna ( hurt i detal) dla gabinetów, hurtowni, szkół kosmetycznych, ośrodków SPA,

- obsługa klienta indywidualnego

- nowoczesny sprzęt do wyposażenia gabinetu kosmetycznego

-  dostawy własnym transportem do klienta profesjonalnego

- sprzedaż wysyłkowa , sklep internetowy

- szkolenia, pokazy, wykłady

- doradztwo w zakresie kosmetologii

- sklep detaliczny we Wrocławiu ul . Kamieńskiego 57A

- hurtownia we Wrocławiu ul Kamieńskiego 57A

 

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować najlepsze towary i usługi , które oferujemy przede wszystkim profesjonalistom ale nie zapominamy również o potrzebach wymagających klientów indywidualnych.

Założycielem i właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowego Visal.pl jest Aneta Adaszak- Frąckiewicz związana z branżą kosmetyczną od roku 1995.
Misją Przedsiębiorstwa jest docieranie do klienta ze starannie dobranym asortymentem towarów o wysokiej jakości.

Visal.pl realizuje strategię sprzedaży poprzez partnerską współpracę z gabinetami kosmetycznymi, ośrodkami SPA, szkołami kosmetycznymi, hurtowniami oraz dobrymi sklepami kosmetycznymi. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu i materiałów . Zapraszamy również do własnego salonu sprzedaży.

Chętnie doradzamy i pomagamy w kompleksowym zaopatrzeniu nowo otwieranych gabinetów i proponujemy specjalne programy dla absolwentów szkół kosmetycznych otwierających pierwszy gabinet.

Skład personelu VISAL.PL stanowią  osoby  legitymujące się bogatym doświadczeniem branżowym , posiadające wykształcenie kosmetologiczne co pozwala skutecznie prowadzić działalność doradczą. Każdy klient dokonujący zakupów może liczyć na fachową pomoc  Doradcy.

Przedsiębiorstwo stale rozszerza gamę oferowanych towarów i usług oraz doskonali wiedzę specjalistyczną. Visal.pl jest autoryzowanym przedstawicielem handlowym renomowanych producentów krajowych i zagranicznych działając zarówno jako dystrybutor oraz jako bezpośredni importer.

Prowadzimy różnego rodzaju szkolenia : obsługi nowoczesnego sprzętu , stosowania preparatów , wykonywania zabiegów, wzbogacające wiedzę  niezbędną do prowadzenia nowoczesnego gabinetu kosmetycznego.

Posiadamy własne powierzchnie magazynowe i handlowe. Dysponujemy środkami transportu oraz dostarczamy towary za pośrednictwem licencjonowanych kurierów w kraju i za granicą. Nasi odbiorcy mogą liczyć na indywidualne traktowanie i elastyczne dostosowanie cen adekwatnych do rozmiarów i regularności zakupów.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie