Alvi Prague

Alvi Prague

02.972 Warszawa

ul.Hlonda 108

+48 664 056 920

 

FIRMA ALVI PRAGUE

Czeski producent najwyższej jakości urządzeń kosmetologicznych. W asortymencie firmy znajdują się zarówno urządzenia, które zawierają klasyczne techniki, jak i innowacyjne technologie.

FIRMA ALVI PRAGUE JEST LIDEREM SPRZEDAŻY SPRZĘTU KOSMETOLOGICZNEGO

Każdego roku sprzedajemy ponad 10 000 urządzeń, które wykorzystują zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne techniki, spełniając potrzeby doświadczonych profesjonalistów.

FIRMA ALVI PRAGUE - JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, certyfikat zgodności CE. Każdy klient Alvi Prague może osobiście zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi rodzajami obowiązkowej certyfikacji, wnioskami i warunkami technicznymi.

WSZYSTKIE PRODUKTY ALVI PRAGUE SĄ AUTORSKIEGO PROJEKTU

W ciągu dziesięcioletniej historii programiści firmy stworzyli ponad siedemdziesiąt unikalnych modeli urządzeń, które w pełni spełniają wysokie wymagania tego segmentu. Nie zatrzymując się na osiąganych wynikach, asortyment produktów Alvi Prague stale się poszerza i zachwyca klientów nowymi produktami. Urządzenia kosmetologiczne Alvi Prague są znane ze swojej niezawodności, niepowtarzalnego wygłądu i łatwości obsługi.

NASZE APARATY TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Okres zwrotu kosztów urządzeń Alvi Prague wynosi 1-5 miesięcy. Specjaliści z działu sprzedaży firmy Alvi Prague przeprowadzają kalkulację kosztów zwrotu maszyny. Zapewniamy również wsparcie informacyjne dla każdego klienta przez cały okres eksploatacji.

SPRZĘT ALVI PRAGUE JEST OBSŁUGIWANY PRZEZ LEKARZY I KOSMETOLOGÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Produkty Alvi Prague są popularne nie tylko w Europie. Nasze urządzenia są coraz częściej wybierane przez specjalistów w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Izraelu i innych krajach świata.

CENTRUM SZKOLENIOWY ALVI PRAGUE

Przy zakupie dowolnego urządzenia Alvi Prague każdy klient otrzymuje certyfikat o ukończeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego. Szkolenia online są prowadzane przez wysokiej klasy specjalistów i mają na celu zdobycie umiejętności pracy klienta, niezależnie od złożoności metodologii czy jego podstawowej wiedzy.

GWARANCJA I CENTRUM SERWISOWE

Alvi Prague zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny we własnym centrum serwisowym. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści o różnych profilach są w stanie w krótkim czasie przeprowadzić obsługę serwisową produktów naszej firmy. Co więcej, każde urządzenie ma swój unikalny kod kreskowy, który pozwala odśledzić ścieżkę każdego urządzenia.

SEMINARIA I WARSZTATY

W centrum szkoleniowym firmy Alvi Prague regularnie odbywają się bezpłatne seminaria i warsztaty na temat najpopularniejszych metod w branży kosmetycznej. Szkoleniowce - kosmetolodzy firmy zapoznają Państwa z najnowszymi urządzeniami, protokołami i funkcjami skutecznych zabiegów na naszych produktach.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszego urządzenia zapraszamy do naszego showroom, gdzie można przyjść i przetestować każde urządzenie na sobie.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie