Hermespodia

Hermespodia

ul. Urszulańska 3

33-100 Tarnów

tel. 664 782 500

Hermespodia: wyłączny dystrybutor sprzętu marki STERN PODIA na Polskę. Nasz zespół tworzą praktykujący podolodzy 

Nasze wieloletnie doświadczenie podologiczne sprawiło, iż poczuliśmy niedosyt w pracy na dotychczasowym tradycyjnym sprzęcie podologicznym dostępnym na polskim rynku oraz nie spełnia on wymagań dotyczących ergonomii pracy podologa. Dlatego postanowiliśmy rozpowszechnić w Polsce zupełnie nowy i innowacyjny model pracy przy pomocy sprzętu marki STERN PODIA. 

 

SMD projektuje, produkuje i certyfikuje sprzęt podologiczny STERN PODIA: jednostki podologiczne, krzesła podologiczne, szlifierki, termoformierki, meble i akcesoria. W 100% wyprodukowane we Włoszech urządzenia medyczne dla podologów, którzy wymagają tego, co najlepsze. Od 1985 roku Stern Podia podąża dobrze zdefiniowaną ścieżką, aby być synonimem ponadczasowego prestiżu. Stern Podia tworzy wysokiej jakości urządzenia medyczne do gabinetów podologicznych i sprawia, że podolog czuje, że są stworzone z myślą o jego potrzebach zawodowych. Stern Podia w podiatrii, rozumianej jako nauka, ma na celu wniesienie swojego wkładu poprzez innowacyjne propozycje i rozwiązania. Ergonomia, choroby zawodowe i organizacja badań znajdują zastosowanie, profilaktykę i rozwiązanie dzięki Stern Podia.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie