KL Pharma

KL Pharma

ul. Chabrów 52/5
45-222 Opole

tel:+48 500 069 276, +48 886 269 681

 

KL Pharma oferuje profesjonalne urządzenia oraz produkty kosmetyczne do gabinetów fizjoterapeutycznych i kosmetycznych. Dzięki rozwiązaniom, które proponujemy masz realny wpływ na zwiększenie efektów kuracji, a tym samym pomoc swoim pacjentom/klientom. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy zakup lub wynajem urządzeń.
Naszym celem jest dostarczanie skutecznych i innowacyjnych technologii odpowiadających Twoim potrzebom. Dlatego też we współpracy stawiamy na lojalność, zdrowe relacje i partnerstwo. Dla nas nie jesteś klientem, a partnerem biznesowym!!
Oferujemy niezawodne urządzenia, które dają widoczne rezultaty. Dzięki temu zyskujesz coraz więcej zadowolonych z efektów klientów co przekłada się na wynik finansowy firmy.
Gdy Ty zadbasz o swoich klientów, oni odwdzięczą się z nawiązką.
Zadowolony klient jest najlepszą reklamą naszych urządzeń i Twoich usług.

Współpracujemy z włoskim producentem sprzętu do fizjoterapii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej – EME Italy, który od ponad 30 lat dostarcza skuteczne i innowacyjne rozwiązania w powyższych dziedzinach. Oddział EME PHYSIO dostarcza rozwiązań w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii i rehabilitacji, z kolei EME ESTETICA zajmuje się projektowaniem urządzeń dla kosmetologii i medycyny estetycznej.
KL Pharma jest również wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej firmy KEFUS Laboratorios – producenta profesjonalnych produktów dla  kosmetologów i fizjoterapeutów działającego na rynku od ponad 20 lat.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie