LaserProjekt 2000

Laser Projekt 2000

Laser Projekt 2000 Sp. z o.o.

Al. K.E.N. 18; 02-797 Warszawa

 

tel: 22 853 86 48

Fax: 22 853 02 96

Firma Laser Projekt 2000 w tym roku skończyła 19 rok. Początki były skromne; 4 wspólników – fizyk, mechanik, weterynarz i księgowa założyli spółkę inwestując po 1000 zł. Mieliśmy zająć się biostymulacją laserową i serwisem laserów  naukowych, technicznych i medycznych. W ciągu minionych lat zmieniło się wszystko, odeszło 3 założycieli, przybyło 7 pracowników. Niezmienna pozostała fascynacja zastosowaniem laserów w dermatologii. Od pięciu lat jesteśmy przedstawicielem koreańskiego koncernu LUTRONIC w Polsce oraz reprezentujemy firmy Milesman z Hiszpanii i General Project z Włoch. 

Jak to się zaczęło?

- Jak zwykle - "od katastrofy" - nastał profesor Balcerowicz (i słusznie!), skończyły się duże pieniądze na granty naukowe i dalsza praca na uczelni (WAT) straciła jakikolwiek sens finansowy.  W głowie zostały solidne podstawy techniki laserowej i fascynacja jej zastosowaniami w  medycynie – rozwinięta właśnie  podczas wspomnianych grantów – wspólnych z Kliniką Dermatologii AM w Warszawie. W  1996 roku powstał Laser Projekt 2000. Lasery chirurgiczne były wówczas jeszcze skrajnie drogie natomiast lasery niskoenergetyczne i biostymulacja laserowa weszły już w horyzont możliwości  lekarzy rozwijających się swoje praktyki . Początki naszej firmy to szkolenia lekarzy stomatologów, rehabilitantów a także lekarzy weterynarii (!) w zakresie efektywnego i bezpiecznego wykorzystywania laserów biostymulacyjnych. Drugą „nogą”  firmy był szybko rozwijający się dział serwisu  laserów medycznych i technologicznych

- A potem?  Potem już były szczęśliwe zbiegi okoliczności , które skokowo zmieniały i popychały rozwój naszej firmy. W 1998 roku, pracując przy laserze w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej w Łodzi, poznałem Prezesa Marka Pociaska – szefa i właściciela Sharpolu  będącego wówczas przedstawicielem Sharplana w Polsce. Zaprosił mnie on do współpracy  i stworzył możliwość poznania Sharplana od środka. Byłem kilka razy w Izraelu i brałem udział w szkoleniach organizowanych przez Sharplana w Europie. To był mój drugi uniwersytet i po tylu latach, nadal  uważam Sharplana (już nie istniejącego, niestety!)  za najlepszą firmę  produkująca lasery medyczne.

Kolejnym nieoczekiwanym zbiegiem okoliczności było zaproszenie naszej firmy w 2005 roku do współpracy przez największego w Republice Korei producenta laserów medycznych - LUTRONIC CO. Współpraca układała się tak dobrze, że po dwóch latach staliśmy się ich przedstawicielem  w Polsce. Koncern LLUTRONIC jest w tej chwili  trzecim  dostawcą laserów w Azji  po takich gigantach jak  LUMENIS   i  CANDELA –SYNERON.  Bestsellerem  firmy Lutronic w Polsce jest  laser CO2 do punktowej fototermolizy skóry – eCO2, dobrze znana SPECTRA –  medyczny laser Q- YAG czy laser  AccuSculpt do rzeźbienia twarzy i ciała (laserowa lipoliza). O dynamice koncernu LUTRONIC najlepiej świadczą  przygotowania do wprowadzenia w 2012 roku trzech nowych urządzeń  w tym dwóch laserów – silnej „diody” i  lasera YAG o długim impulsie do likwidacji zmian naczyniowych  oraz  aparatu z polem RF do endodermalnego ujędrniania skóry.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie