Attre

Attre

05-500 Piaseczno

ul.Kineskopowa 1 budynek G lok. 107

 

+48 510 845 604

 

ATTRE.EU działa na terenie Europy od 2016 roku. Jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych urządzeń medycznych i kosmetycznych. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Pomaga w doborze odpowiednich urządzeń i parametrów, dostarcza, instaluje i uruchamia zakupiony sprzęt. Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i procedur zabiegowych oraz poszkoleniowy program wsparcia klienta. Firma posiada własne zaplecze serwisowo-techniczne. Gwarantuje autoryzowany serwis i naprawę urządzeń na oryginalnych częściach producenta. 

ATTRE.EU w swojej ofercie posiada lasery, urządzenia do modelowania sylwetki oraz urządzenia kosmetyczne. Jakość urządzeń jest potwierdzona certyfikatami CE, CE MEDYCZNE lub FDA. 

Firma jest producentem i  wyłącznym dystrybutorem lasera diodowego do epilacji MEDI flex i urządzenia do wykonywania zabiegów endermologii - ENDERMOmed.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie