Wellyss Laser

Wellyss Laser

ul. 3-go Maja72
38-200 Jasło

tel: 508 483 675

Firma WellyssLaser zajmuje się wyposażeniem gabinetów kosmetycznych, SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny. Prezentowane przez nas urządzenia kosmetyczne to wyroby największych światowych producentów, odznaczające się wysoką jakością , atrakcyjnym designem oraz wykorzystujące najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne w kosmetologii i dermatologii. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane certyfikaty, również medyczne.

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO ODBIORCY DETALICZNEGO ORAZ DO ODBIORCY HURTOWEGO. Dzięki bezpośredniej współpracy z Producentem i pominięciem pośredników, oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt, po bardzo atrakcyjnych cenach.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW OFERUJEMY PAKIETY LOJALNOŚCIOWE GWARANTUJĄCE STAŁE, NIŻSZE CENY I WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH ROZWIĄZAŃ. Oferta urządzeń będzie na bieżąco poszerzana, tak , aby znalazły się w niej najnowocześniejsze urządzenia do pielęgnacji urody, aby każdy z Państwa znalazł dla siebie odpowiednie urządzenie w przystępnej cenie i miał możliwość rozwoju swojego gabinetu zgodnie z rosnącymi wymaganiami Klientów.

JESTEŚMY ALTERNATYWĄ DLA FIRM FRANCZYZOWYCH!

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT I STAŁYCH ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH UMOŻLIWIAMY PAŃSTWU WYPOSAŻENIE SWOICH GABINETÓW W PROFESJONALNY SPRZĘT KOSMETYCZNY, PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH. POZWOLI TO PODNIEŚĆ JAKOŚĆ I STANDARD WASZEGO GABINETU ORAZ ROZSZERZYĆ OFERTĘ WYKONYWANYCH USŁUG, STWORZENIE DLA KLIENTÓW PAKIETÓW ODMŁADZAJĄCO-UPIĘKSZAJĄCYCH, RELAKSUJĄCYCH ITP.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY, SZKOLENIA Z OBSŁUGI ZAKUPIONYCH URZĄDZEŃ ORAZ WSZELKĄ POMOC MARKETINGOWĄ WYKFALIFIKOWANEJ kadry .

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie