Consultronix

Współpracujemy z firmą KRC MedFinance w zakresie organizacji finansowania od ponad roku. Oferta finansowa tej firmy, oraz doświadczenie ipoziom obsługi pozwalają na bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu finansowania. Dzięki specjalizacji na rynku medycznym, i dostępności rozwiązań kilku firm finansują-cych, skuteczność działania jest dużo większa, niż we współpracy bezpośrednio z bankiem czy firmą leasingową.

KRC MedFinance na każdym etapie transakcji informuje nas jak wygląda postęp prac, oraz jakie są przewidywania co do terminu podpisania umów finansowania. Dzięki takiemu modelowi współpracy handlowcy Consultronix mogą skupić swoją uwagę na sprzedaży urządzeń, jednocześnie pozostawiając kwestię ich finansowania firmie KRC MedFinance.

Polecamy usługi firmy KRC MedFinance, ponieważ ich doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość branży medycznej powoduje że wszystkie formalności związane z finansowaniem są załatwiane szybko i skutecznie.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie