Nasza Oferta

Porozmawiajmy o Twojej firmie? Uzyskanie finansowania naprawdę nie musi być trudne… Każdy klient jest dla nas ważny. Nigdy nie oceniamy transakcji poprzez jej wartość jak często ma to miejsce w firmach leasingowych. Realizujemy umowy od 10 tys PLN i zawsze traktujemy naszych klientów z szacunkiem ponieważ wiemy, jak ważne są dla nich decyzje o zakupie kolejnych urządzeń. Przygotowując informacje przed złożeniem wniosku rozmawiamy z klientem o jego firmie, jakie urządzenia już posiada i jakie korzyści uzyska poprzez zakup nowego sprzętu kosmetycznego. Tak przygotowany opis transakcji trafia do oceny analityka któremu dużo łatwiej jest podjąć decyzję pozytywną mając opisane odpowiednie argumenty w formie jaką robi to od lat Doradca KRC MedFinance. To naprawdę pomaga……..
Bardzo dobre ubezpieczenie sprzętu kosmetycznego. Zazwyczaj nie myślimy o tym jaki zakres ubezpieczenia mamy do czasu kiedy nie wystąpi potrzeba skorzystania z odszkodowania. My zadbaliśmy o to, aby każdy klient otrzymał odpowiednią polisę. Bo bezpieczeństwo naszych klientów to nasz priorytet……
Połączenie naszego finansowania z dotacją z Unii Europejskiej. Podpisaliśmy wiele umów w których nasi klienci rozliczali dotację z UE. Zawsze konsultujemy to z firmą która przygotowuje dla klienta wniosek aby wybrać rozwiązanie najbardziej optymalne pod względem wymogów formalnych oraz spełniających oczekiwania określonych programów.
Zapłać pierwszą ratę po upływie 45 dni od podpisania umowy..... Po podpisaniu umowy mamy mozliwośc aby nasz klient zapłacił pierwszą ratę leasingu dopiero po upływie 45 dni. Ten czas można poświęcić na szkolenia personelu w zakresie obsługi nowego urządzenia i przekonanie klientów aby zapisali się na nowe zabiegi. Ratę zapłacisz więc wtedy, kiedy urządzenie które zakupiłeś zacznie na siebie zarabiać......

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia kosmetyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie